Catalogus - Debaveye

Catalogus

De cataloog voor onze veiling van oktober is nog in opbouw.

Ondertussen kan u nog even nagenieten van onze catalogus van de juniveiling.

123456 ... 18
Porseleinen boedha (gemerkt achteraan) - Hoogte 62 cm.
Japanse waaiervaas (haarlijn) - Hoogte 57,5 cm.
Zittende boedha van zilver - Hoogte 17 cm.
Cloissoné bord met fazant - Diameter 46 cm.
Paar Aziatische cloisoné vazen met bloemendecor
Aziatische rolschildering op papier
Chinese aquarel met bloemen en hanen - 72 x 31
Aziatische aquarel op zijde 33 x 25,5
BAUWER Johan get.
CHABORD get.
123456 ... 18
x

Wij gebruiken geen cookies. Alleen de YouTube-video kan wat achterlaten. Kijk gerust eens op ons Privacybeleid.

Ik ga akkoord Ik ga niet akkoord.