Catalogus - Debaveye

Catalogus

U kan nog even nagenieten van onze catalogus van de juniveiling terwijl wij achter de schermen verder werken aan onze volgende veiling.

1 ... 111213 ... 17
Art Nouveau vaas pate de verre, Schneider getekend
Gevleugelde leeuw in glaspasta, Badioli Murano getekend
Pate de verre schaal met paard in ijzeren houder gevat
Kleurrijk vintage glasraam met verlichting
Vintage lederen handtas Delvaux
Fruittoren in Italiaanse faience
Veiling 18 - 19 October
Paar zwart lederen elektrisch verstelbare Durlet zetels
Salontafel met glazen blad op 4 koperen ballustervormige poten
Set van 4 lederen gebogen armzetels in verschillende kleuren
Koperen/chromé salontafel, Belgochrom
Wit marmeren design tafel
Veiling 18 - 19 October
Wit marmeren design tafel
Smeedijzeren salontafel met gefumeerd spiegelglas Rene Drouet
Vintage luchter, Arte Luce - model Mira
Grote design hall lamp in plexi
Grote livable hang
Paar vintage travertin lampadaires, jaren
Keramieken mosterdkleurige lampadaire met meanderend motief
Staande
Twee witgelakte Aluci bureaulampen
MC gemonogrammeerd - Zwaan als cachepot
Eiken zuil met Neo gotische sculptuur
Massief eiken gecanneleerde zuil met bloemensculptuur
Eikenhouten armzetel met gesculpteerde armleuningen, laat 19e
Eiken vossekoptafel op vierpikkel met fruitmotieven, 19e
Massief eiken achthoekige salontafel op ballusterpoten
Eiken houtsculptuur
Gepolychromeerde houtsculptuur
1 ... 111213 ... 17
x

Wij gebruiken geen cookies. Alleen de YouTube-video kan wat achterlaten. Kijk gerust eens op ons Privacybeleid.

Ik ga akkoord Ik ga niet akkoord.