Catalogus - Debaveye
Catalogus
U kan nog even nagenieten van onze catalogus van de juniveiling terwijl wij achter de schermen verder werken aan onze volgende veiling.
Veiling 18 - 19 October
Set van vijf architecturale platen met afbeeldingen van verschillende zuilen
Veiling 18 - 19 October
SMAELEN V. get. 1838 'Geanimeerd familieinterieur met soldaat' olie op paneel
Veiling 18 - 19 October
SYLVAIN get. Pour Jan et Fabienne 1995 verso gemerkt 'Le grand architéqute' olie op doek
Veiling 18 - 19 October
VAN DE PUT Serge get. verso 'Structureel plastisch kleurrijk werk' verf op doek
Veiling 18 - 19 October
VAN LEEMPUTTEN Jef get. Antwerpen 'Jachthonden met herten in het bos' olie op paneel 87,5 x 65
Veiling 18 - 19 October
VAN TUERENHOUT Jef get. 'Femme Reine, zittende gestyleerde dame met bloem' ets zwart/wit - 4/60