Catalogus - Debaveye
Catalogus
U kan nog even nagenieten van onze catalogus van de juniveiling terwijl wij achter de schermen verder werken aan onze volgende veiling.
Veiling 18 - 19 October
DALI get. 'Surrealistisch werk, Vierge noire de la Guadeloupe' litho 229/300
Veiling 18 - 19 October
DE WAERHERT Arthur get. 'Koeien en kippen in landschap' olie op paneel 34,5 x 48
Veiling 18 - 19 October
DELTOUR Marc get. 'Fruitstilleven' en 'Stilleven van paddestoel' pendant olie op paneel
Veiling 18 - 19 October
DH gemonogrammeerd (Donni Hugo) 'Impressie 2002' moderne compositie olie op doek achter plexi
Veiling 18 - 19 October
DROISSY M. Paris get. 'Schaapherder met kudde op wandel door de velden' olie op doek
Veiling 18 - 19 October
DUMONT Francois get. verso 'L'eau Benite, dames aan de doopfont' olie op mahoniehouten paneel
Veiling 18 - 19 October
E.V. gemonogrammeerd 1869 (Cachet succession Verboeckhoven) 'Boslandschap' potlood op papier
Veiling 18 - 19 October
F. HUBERT-WURZBURGER get. 'Porte du fantastique' surrealistisch werk olie op unaliet paneel
Veiling 18 - 19 October
FRANS P. (Paul) get. 'Dames en heren bij strandkabines, reverie' olie op doek
Veiling 18 - 19 October
GEVAERT Door get. Kortrijk 'Zittende ballerina knoopt schoentjes' olie op doek